dá sa s tým súhlasiť, ale je dosť smutné keď vlak odchádza o 15 minút neskôr už z východzej stanice a ja potom musím ísť buď pešo alebo taxíkom domov keďže autobus mi ide tiež len občasne a na vlak určite nepočká
1 lajk