je to luxusna cesta prvej triedz a aj podla scitania vidno ze je to hlavne lokalka, kedze uz za tou legerdanou krizovatkou v radoli to prudko pada dole s intenzitami.
to ze kraj kasle na paralerku cez vranie kde by za par mio euro by sa poriesilo, ale NENI zaujem, kedze treba superdrahu dialnicu ..
Všetko sa dá povedať dvojako - padá smer na CA ale prudko stúpa na smer ZA (pozeral som sa, až 19 tis. aut/24h, nehovoriac o tom ,že tie intenzity už sú dávno prekonané)
ano potrebny je ale aj tak by mal problem s hodnotou za peniaze. 15.000 intenzita za vyse 40 mil za kilometer s tym ze expertiza bola nizsia. ta cena sa mala okresat, npr. nova sutaz, vyskrtnut z projektu niektore objekty atd… to je to iste ako stavat dialnice pre 5000 aut za 15-20 mil. za kilometer.
3Q 2021 je podla mna absolutne nerealny, to by uz museli na skoro celom useky mat zacate pripravne prace… a okrem par miest kde robia archeo vyskum neurobili doteraz nic, ani ornicu nemaju stiahnutu,
gallery/image_page.php?album_id=53&image_id=41262
Aj napriek tomuto, čo sa dialo pred dvadsiatimi rokmi nezavrhujem a nespochybňujem rýchlostné dopravné stavby pri Košiciach! Všade sa to môže na Slovensku prihodiť, aj sa prihodilo. I v okolitých susedných štátoch.
eurofondy s tým de fakto nemajú nič spoločné. jednoducho nie sme schopní stavať z daní, nakoľko chýba plánovanie a je za tým príšerný lobing, nielen za stavbami diaľníc ale za akýmkoľvek investíciami. ak by sme mali v zásuvke 10x toľko stavieb ako sme schopní financovať tak potom by politici čo sú aktuálne pri moci mohli povedali práve toto ide do výstavby. plánovanie a príprava neprináša ovocie v rámci volebnej periódy, tak to nikoho netrápy, prípadne sa vidí možnosť pre tých nasledujúcich pripravím len na to čo budú mať a tak si nebudú môcť vyberať, t.j. budú nútení pustiť sa len do toho pripraveného.
Osobne si myslim, ze tejto vlade je jasne, ze ich pristup k moci konci tak chcu vyryzovat este co to da. Viac penazi dokazu uliat z firiem ked sa nestavia ako keby este mali platit za realnu robotu. Preto sa prestalo stavat vsetko Hubova-Ivachnova, Visnove, D4R7. Este ako tak ide Presov.
Vlados, ako tradicne mota jedno s druhym dokopy. Ano, predosle vlady nepripravovali. Ale Ersek vzorne pripravuje, presne ako tu pises. A ked pripravuje, tak na to kydas, a este v Denniku N vyjde populisticky priblbly clanok, ze sa najmenej stavia. Ersek pripravuje, zhana peniaze aj stavia.
A jediny problem slovenskej dialnicnej siete je praveze v planovani - konkretne v tom, ze sme si naplanovali megalomaniu naokolo blizsie D1+D3, ktoru nie sme schopni postavit, a uz vobec nie zaplatit (ani s eurofondmi). Ak by sa stavalo po rovine juhom s jednym tunelom, uz pradavno mame zakladne prepojenie vych-zap aj spojenie vsetkych krajov (s nejakou jednoduchou Rkou PO-ZA, ktora by samozrejme nemala Visnove a podobne megalomanie).