Slovensko potrebuje aj severné aj južné prepojenie. severné malo prioritu lebo priemyslel a turizmus, južné však nemá byť o odstupom 30 rokov. nakoľko to nie je lacná záležitosť tak isté úseky mali byť “dočasne” ako polprofil (2+1) s možnosťou rozšírenia na plný profil. Višňové malo byť už dávno v prevádzke a Turany-Hubová tiež. Žiaľ kedysi prišiel spasiteľ a všetko zmietol zo stola lebo on je jediný kto o všetkom rozhoduje.