vsetko je urazka co nie v zhode s tvojim nazorom. uz aj to je urazka ked chceme vysvetlit co si vlastne myslel. a ked ti to niekto dokaze opak tak zacnes vyplakavat o arogancii moci alebo zdrhnes na par dni kym prispevky zapadnu prachom.
to je most ponad zeleznicu kde neprekonava vyskovy rozdiel, tu mas cestu+zeleznicu. takze nie je podobne krizovanie.
ano tam je medzi tratou a potokom 200-300 metrov. ochranne pasmo a brehy by z toho nieco ukrojili. k tomu zeleznica urcite standartne chcela nechat priestor pre druhu kolaj. neviem ci tam ostalo 200 metrov, kde by zase len musel byt nejaky nasyp ak nechceme husekovu drahu. to uz je aka megalomania oproti desiatkam km tunelov a mostov na severe.
kvoli vodnej nadrzi urcite musela byt cesta zdvihnuta. akurat pozeram projekt, od konca nasypu po krizovanie s cestou je zase cca. 200 metrov. neviem presne odhadnut uhol krizenia ale pravy uhol to nie je. samozrejme opat kolaje, ochranne pasmo cesty, zeleznice.
Spojenie Bratislava-Košice .. kedy bude ? - #2718 podľa Vlados
takze turany-hubova uz malo byt davno v prevadzke. usek bez kolon a dokonca s kvalitnejsou cestou ako je I/16 pri mytnej. dvojaky meter ako hrom. samozrejme obhajoba 10 km tunelov hp-ll-ds, a ako pise doktor nevsimli sme si protestovat voci tunelom pri PO.
zevraj druhy profil D3. nadhera…