Nasiel som. Sorry, napisal ze na R2 nebude ani 7000 aut.mylil si sa tak ci tak.
No zrazu chces 20000 aut. To do dnes nemas ani na celej D1 a ked sa otvarali bolo to ovela menej.
Nasiel som. Sorry, napisal ze na R2 nebude ani 7000 aut.mylil si sa tak ci tak.
No zrazu chces 20000 aut. To do dnes nemas ani na celej D1 a ked sa otvarali bolo to ovela menej.