dakujem Rexino
na facebooku : Redirecting...
snáď vám to pojde otvoriť. v článku sa píše aj to že nadjazd na šarišských lúkach je v 6 stupni poškodenia. to znamena predposledny stupen pred zrutením=zatvorením
Ved to je aj most SNP v Bratislave a vsetci sa tvaria, ze je to v pohode… ![]()
Ale samozrejme, ze podfinancovanie infrastruktury je problem. O tom tu piseme neustale.
je to veľmi smutné, čo táto “demokracia” priniesla. Na každý most je vypracovaný presný plán kontroly a udžby. Keby sa to bolo dodržiavalo, tak tie mosty prežijú storočia.
Demokracia je aj o zodpovednosti a tú naši politici dávno defenestrovali.
Príspevok bol zlúčený do existujúcej témy: Verejné financie a politika
Dnes som si vsimol, ze na moste na MUK “Lubotice ci Sarisske luky” pribudol hmotnostny limit… Tento most je v stave velmi zly… A to je celkom mlady most, myslim, ze z roku 1980…
Most vraj treba rekonštruovať, ale skôr ako dokončia R4 obchvat sa to nedá, čiže je tu tlak na nespomaľovanie R4 a aby sa to otvorilo v roku 2027 ako bol plán.
Problém je, že otvorenie úseku je tuším plánované na December 2027 a to už bude po voľbách (ak ešte nejaké budú, slobodné, lebo férové asi nebudú) a keďže to bude po voľbách, tak sa na to v Smere môžu vieme čo, jedine, že by to otvorili posledný septebmbrový týždeň ako vnadidlo na nerozhodnutých voličov.