Najnovšie inštrukcie od Hranola pre spolustraníkov sú. že treba presviedčať občanov, že keď chodia na dovolenky, tak sa vlastne majú dobre. Pripomína mi to muža, ktorý padá z mrakodrapu a na každom poschodí si hovorí: “Zatiaľ je to dobré“ a tvári sa, že zem sa nakoneic otvorí. No nič veď komunista sa nezaprie a bohužiaľ pre neho platí stará známa veta, že : “Komunizmus (ale vlastne každá totalita) má jednu smolu, že im dôjdu cudzie peniaze (lebo vlastné nemajú).“. Najnovšie nápady od Smeráckych komančov:
- zrušme súd lebo náš kámoš Bombic je zadržaný (Kali)
- presuňme komunálne a župné voľby o rok neskôr lebo asi prehráme (Fico)
- presuňme aj parlamentné voľby o rok neskôr lebo asi prehráme (Gašpar)
- a mohli by sme pokračovať