Na rekonštruovanej križovatke nezabudli súdruhovia na pruh v smere od Popradu na odbočenie doľava ku KAUFLANDU? V opačnom smere od Vranova smer na Obrancov mieru pruh je. Vie niekto ???
To odbočenie tam nebolo ani doteraz, treba ísť po Volgogradskej a Clementisovej
presne tak, v meste je dolezite minimalizovat vsetky lave odbocenia. ponde aj navrh na vyjazd z kauflandu, a to zrusit lave odbocenie z clementisky ku lidlu, a smerovat vozidla cez krizovatku om/levocska pravostrannym odbocenim
Zdravim, nemate niekto fotky z tohto useku ako to tam vyzera?
tu je par fotiek
https://presov.korzar.sme.sk/c/22199348/trolejbusy-budu-v-presove-opat-premavat-cez-levocsku-ulicu.html#storm_gallery_136745
Zaujimalo by ma ci v smere PP->KE urobili dvojite odbocenie do prava, uz teraz to bolo siroke no koli normam tam bol iba jeden co samozrejme robilo lievik. Od zaciatku sa to javilo ako najednoduchsia a logicka uprava. Len si niesom celkom isty ci to nakoniec aj zrealizovali.
Ano, uz to je tak namalovane.
ked este niekto nepozna: kukaj.se/sa/kamera/krizovat … cov-mieru/
live prenos z levocskej a na vyber su aj viacere ine krizovatky/miesta.
Obrancov/Levočská mohli šípky a smery na cestu domaľovať, pondelok školský rok začína,teraz sú zmätky v radení do pruhov, čo bude v pondelok si nechcem predstaviť. Myslím dôležité a veľká pomoc pre vodičov aj polovodičov. Držte sa prešovčania, pondelok nám chaos začína.
Plus nenamaľované prechody pre chodcov a všetci budú chodiť kade tade, skákať pod autá a vyhovárať sa, že nie sú namaľované priechody
Budu to este dokoncovat, dufam ze cim skor.
reko levocska nove fotky
https://presov.korzar.sme.sk/c/22210599/klucova-krizovatka-a-hlavny-dopravny-tah-v-presove-presli-vyraznou-premenou.html
Zaujímavý článok o PO obchvatoch
https://infrastruktura.sk/t/matematika-nad-politikou-ako-cisla-rozhodli-o-obchvatoch-pr/23125/1
skoro ako kazdy piatok v prešove ![]()
Cca 80% odchádza z Prešova a 20% je tranzit. Ako tomuto pomôže obchvat mesta?
Ked myslis obchvat mesta stavbu tunela na D1a dalsie staveby s tym suvisiace, tak to je zle chapanie situacie uz od zaciatku tejto stavby ktore uzivaju vsetky media.
D1 okolo Presova je hlavne jeden z poslednych usekov dialnice ktory ma spojit BA z KE. Poriesit zapchy v meste je o niecom inom a hlavne je to beh na dlhe trate.
v poslednej dobe sa upchavaju aj vyjazdy z mesta , nielen vjazdy najnovsie smer vranov
staci maly problem a stoji cele mesto, nie je ziadna moznost odklonit dopravu
v stredu nemohla prejst ani sanitka s majakmi cez levocsku , nedala sa ani ulicka urobit museli sa otocit
ak budu obchvaty, tak pre výjazd z mesta si človek (ak bude mať len trochu filipa) vyberie najbližší výjazd na D1 alebo R4 hoci to bude kilometricky dalej, ako sa trmoliť cez mestské komunikácie a stáť na každom semafore a zápche. Jednoduché nie.
- ak budem na sídl.3 a chcem ísť do KE tak ak bude zápcha na OM, idem na PP a napojím sa na D1
- podobne ak pôjdem do SB zo sídl.2 idem podobne len zabočím do prava a nie do ľavva
atď aj pre ostatné smery, neidem to to rozpisovať všetky možnosti
skôr R4, nakoľko viac ako polovica prešovčanov verí že po dostavaní D1 a R4 v meste nebudú zápchy. žiaľ budú rovnaké ako teraz… kedine že by prišla kríza a to asi nikto nechce.
Ty tomu naozaj veríš?