D2 Malacky - Bratislava, Lamačská cesta

5 lajky

vsimol som si, ze opravovany usek medzi Sitinou a Borami uz ma polozene nejake spodne vrstvy asfaltu. Kedy by sa to malo dorobit??

4 lajkov

Podľa postupu prác to nevyzerá, že to dokončia dokonca 2026.

2 lajkov

Trosku makli, mali to rozdelene na asi 4 poduseky, 2 uz maju aj finalnu vrstvu asfaltu a osadzaju tie vysoke jersey profily na ktore potom skutkuju opory protihlukoviek. Je to tam ako jazda v tunely.
Inak tieto betonove jersey profily su dost mohutne voci tym klasickym ktore vymienali, zatial osaddzali iba smer na Malacky, takze ich caka este opacny smer.
Na tych zvysnych dvoch podusekoch este stale chyba posledna vrstva asfaltu, tie prve davali minuly tyzden.

praveze sa mi zda, ze celkom dobre idu…