D2 Malacky - Bratislava, Lamačská cesta

Tak ako doteraz. Len by bolo viac peňazí na údržbu tých diaľničných :slight_smile:

Komu inému sa oplatí kúpiť ročnú známku ako tomu, čo denne tie diaľnice využíva?

Ak niekto nemá na ročnú známku, tak nemá ani na povinné PZP a tým pádom auto vlastne nepotrebuje.

2 lajkov

Dobre si pamätám, že by to malo byť ukončené až na jeseň? Čo znamená, že celé leto budú platiť obmedzenia, či?