D1 Turany - Hubová | tunel Havran, Korbeľka

2 lajkov

Inak monitoring tlače už nefunguje? Neviem sa k nemu na stránke dostať

Yoggy to vysvetľoval tu: Výpadky fóra, iné problémy na fóre - #437

6 lajky


6 lajky

budú tri pruhy?


Rano pred 6

6 lajky

https://my.sme.sk/liptov/c/oprava-cesty-pri-lubochni-sa-zacala-stat-slubuje-novy-asfalt-este-pred-dovolenkami

takže trojpruhy,prechody a semafóry . No uvidíme, čo to spraví s dopravou.

hlavne objavili teplú vodu a čuduj sa svete robia to v noci. šiel som tade včera a žiadna kolóna. neviem si predstaviť, že by to robili tak ako úsek medzi kráľovanmi a šútovom za plnej prevádzky.

7 lajky

Je to len kompromis, aby sa tam dalo nejako jazdit a nejako aj zit. Najblizsich desat rokov… :confused:

4 lajkov

Dúfajme, že nie.

2 lajkov
3 lajkov

nenatrafil, náhodou niekto na škicu, alebo projektík, ako bude ten úsek upravený?? Semafóry, 2+1…

1 lajk

tým kdhkom zrejme jemne povedané začína prepínať, už nevedia ako nahnať percentá, a blížia sa komunálne voľby. Dnes otvárať povrchový variant, znamená odsunúť stavbu minimálne na 10rokov. nič inné, len PR a ten generámv.v. musí byť riadný odborník na dialnice. :hear_no_evil_monkey:

1 lajk