Inak monitoring tlače už nefunguje? Neviem sa k nemu na stránke dostať
Yoggy to vysvetľoval tu: Výpadky fóra, iné problémy na fóre - #437
budú tri pruhy?
takže trojpruhy,prechody a semafóry . No uvidíme, čo to spraví s dopravou.
hlavne objavili teplú vodu a čuduj sa svete robia to v noci. šiel som tade včera a žiadna kolóna. neviem si predstaviť, že by to robili tak ako úsek medzi kráľovanmi a šútovom za plnej prevádzky.
Je to len kompromis, aby sa tam dalo nejako jazdit a nejako aj zit. Najblizsich desat rokov… ![]()
Dúfajme, že nie.
nenatrafil, náhodou niekto na škicu, alebo projektík, ako bude ten úsek upravený?? Semafóry, 2+1…
tým kdhkom zrejme jemne povedané začína prepínať, už nevedia ako nahnať percentá, a blížia sa komunálne voľby. Dnes otvárať povrchový variant, znamená odsunúť stavbu minimálne na 10rokov. nič inné, len PR a ten generámv.v. musí byť riadný odborník na dialnice. ![]()



