Spojenie Bratislava-Košice .. kedy bude ?

kazdy si moze urobit nazor. podla mna z kontextu vyplyva ze by si planoval a staval na 100 a viac rokov.

DrX napisal: “Andrej, tvoje zbozne zelania o tom co bude (ked sa nahodou niekedy dostavia D1) su jedna vec, a aka je realita dnes, je druha vec.”
Andrej napisal: “Mna nezaujima, co tu bude najblizsich 5 rokov, ale najblizsich 100 a viac rokov.”