Nove foto, staci poziadat…
Dik, Smolinko. Pekne fotky (predpokladam, ze tieto gallery/album.php?album_id=283) aj pekny progres. Ale este maju dost prace, kym sa toto dokonci.
Nove fotky z betonaze…
Vie niekto viac?
“Chcem sa spytať ako to vyzera s prechodom mosta ponad cestu pred Mytnou, nejak sa zastalo s piliermi, ako to tam bude vyzerať? Ešte sa vprace jeden pilier medzi zeleznicu a cestu?”
“zastav sa v mieste krizovania, vo vzduchu tam visia VN káble, ktoré musí preložiť niekto iný, my máme piliere pri ceste hotove od apríla a čakáme na túto preložku, aby sa mohla preložiť I/16 a vybudovať dva základy medzi cestou a žsr, nechci vedieť, kedy to bude…ešte dlhoooooooó to bude stat”
Nové foto v galérii.
Dakujeme
Nove foto facebook.com/pomoc.na.dialn … 0916146571
Ide im to…
neviete co za zemnik vznikol tesne pred mostom Mytna na Divin ?
Termín dokončenia tohoto úseku sa zrejme posunie, keďže preložky vedení VN a plynovodov budú realizované až v budúcom roku, čo obmedzí výstavbu minimálne na piatich miestach, kde tieto siete križujú stavbu.
Na google earth snímky skoro celého úseku zo 4.9.2020.
Krásno tam vidno pred Mýtnou most ponad I/16 a železnicu… aj to aký je zbytočne dlhý. Na juhu netreba šetriť…
Ak nepoznáme dôvody, tak to je len špekulácia.
Napr. možnosť že železnice si nechávajú miesto na dvojkoľajku.
Bola by hlúposť ušetriť pár tisíc € a spôsobiť vrásky v budúcnosti. Tak ako keď sa pribudovali domy k polovičnému profilu a tým sa zahatala výstavba plného profilu.
presne tak, zasa take mudrovanie od pocitaca.. moze ist o plany do buducnosti, rozsirenie zeleznice, pristupy k pozemkom, koridor pre migraciu zveri atd.
V tom useku uz dvojkolajka je (Krivan-Lovinobana) Mna by si skor zaujimalo ci dokazu preklenut cestu aj zeleznicu naraz alebo budu musiet cestu posunut a dat tam este jeden pilier medzi cestu a zeleznicu kedze je to dost dlhe vzhladom na to ze to nejde kolmo ale dost sikmo, vie to niekto?
Je to pár miliónov €… Aj pod 1/3 most by vošli 2 koľaje, ale betónová lobby nepustí. No nič. Čím drahšie sa stavia, tým neskôr budú diaľnice tam kde nie sú.
Vlados, rozmýšľam, či to nemohla byť požiadavka vodohospodárov. Predsa len je to stále v údolí v hornej časti povodia, kde sa v prípade väčšej povodne môže vytvoriť dosť silný prúd, ktorý v by prípade, že by sa okrem cesty a železnice nechala už len malá rezerva, mohol nabrať v tom zúženom mieste oveľa väčšiu silu než keď sa rozleje na väčšej šírke, a vážne poškodiť nielen železnicu a cestu, ale “zahryznúť sa” aj do samotného násypu diaľnice.
Milos, je to možné, aj keď okres Lučenec je bez identifikácie povodňového rizika.
Juhozápadne je kopec Nad Košariskami, takže južná časť mosta umožní privedenie lokálnej búrke priamo k železnici namiesto jej zadržania násypom diaľnice. Severná časť mosta je na rovine a západne od mosta je medzi cestou a diaľnicou len “utopený” pásik. Nedáva to zmysel…
pod tretinu mosta za cenu zeby zacal doslova par krokov od trate/cesty cize vznikol by tavy hrb a tak neprojektuju ani jednicky a uz vobec nie dialnice. je to sikmo a nie kolmo to predlzuje dlzku mosta. bavime sa o 100+ metrovom skrateni co je pre cely usek smiesna uspora.
zaujimave ze nikto neriesi megaestakady pri ZA pri cene vyse 30 mega/km
asb.sk/wp-content/uploads/i … /obr_2.jpg
alebo taketo mosty kde nie je ani cesta ani zeleznica a ide vyslovene len o to aby nebolo prevysenie. ale na juhu nech su aj tavie hrby…
dialnica.info/dialnice/img/D … nov074.jpg
Medzi traťou a cestou nemusia byť piliere. Je to nejakých 80 m a to by mali vedieť preklenúť.
Z info na FB stránke o tomto úseku niekto dal info, že toto preklenutie cesty a železnice bude stáť, pokým nepreložia stĺpy VN a SSE distribúcia si dáva načas. Takže ani tento úsek nedokončia načas.
Toto je to vedenie: https://goo.gl/maps/UKdPEh4RzgTLNQpEA
Asi niekto nevidel ako sa skracovali mosty na Pribine… aby zhotoviteľ ušetril náklady za výstavbu aj prevádzku… to že štát z ušetrené nič nemá je druhá vec. Tvar a nivela cesty by zostala, len namiesto mosta by tam bol násyp.