R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľšany)


A zase značky na portáloch aj keď netreba….

Čiary krivé, pri SDP hrubá, pre istotu, má byť tenká 15 cm. Kadenciu stredovej si netrúfam odhadnúť, ale vyzerá na 3/6 m má byť 6/12 m. Hrúbka čiary 12 cm a 25 cm miesto 15 a 30.

A ciele Rožňava(!!!), Miskolc; prečo nie rovno Moldava nad Bodvou? :face_with_spiral_eyes:

A to sme im zadarmo vypracovali Diaľničný adresár 2025 so všetkymi cieľmi na celej sieti, číslami prípojok a uzlov a ich názvami.
Obavám sa či to vôbec bude na niečo platne. Veď kašlú aj na TP 117 a 118. Viď táto stavba.

Už sa nevládzem na tento amaterizmus pozerať.
Na čo to všetko robíme kua?!

3 lajkov