…
U nás je to spíš tak, že pumpy jsou nebezpečně nakupeny u velkých měst. Když se třeba vrascím do Brna od východu, tak je pumpa u Vyškova, (asi 227 km) a další je až Rohlenka (207km), což jsem jednou málem nedojel
[/quote]
fuuha, ja mam signalizaciu cca na poslednych 7 litrov v nadrzi, co mi vydrzi tak na 100 km. 20 ???
Aj ja som si to už všimol, bude tam Čerpacia stanica? Alebo aj niečo viac?? Mohlo by tam byť v budúcnosti také kompexnejšie odpočívadlo, aj keď…ako Červeník, tak Zamarovce nie sú zas až tak ďaleko.
Neviem, ako často, zhruba po koľkých km sú takéto väčšie odpočívadlá v susedných krajinách - CZ, AUT, HU?
Myslím, že tých 50 km je akurát, ako pre doplnenie paliva, tak aj čo sa týka reštauračných služieb ap.
Sú v CZ aj motely popri diaľniciach? Lebo u nás v SR ich asi veľa nie je, resp. žiadne, aspoň ja osobne o žiadnom ubytovacom zariadení na odpočívadle pri D alebo R neviem. Opravte ma, ak sa mýlim.
Ci 20, alebo 50 je este relativne fuk, ale v Madarsku je prva benzinka pri ceste z HR az po cca 100 km, co je teda abnormalne vela, s tym clovek bezne nerata. Ked som prekrocil hranicu HR-HU, tak som musel zbehnut z dialnice a pobehat blizke okolie a dedinky, aby som vobec natankoval (kedz Forinty mi velmi v HR nepomozu). S cim vzdy suvisi riziko, ze Exit z dialnice tam bude ale spatne napojenie uz nie. Chvalabohu, bolo, nemusel som ist dalsich 40km po najblizsi vjazd.
Mate niekto podobne extremne skusenosti v ramci civilizovanej Europy kde su vzdialenosti medzi 2 benzinkami na hlavnom tahu taku vysoke, resp. vyssie ? Mozno aj 200 km ? Ked je uz moznych 100, tak preco nie aj 200 ?
Napr. na A92 z Mníchova do Deggendorfu nie je ani jedna ČSPH na 135 km. Alebo na A93 od Hofu do Regensburgu nie je tiež ani jedna ČSPH na cca 200 km!!!
Dnes som bol fotiť DZ na odpočívadle pri BA. Urobil som zopár fotiek. Vyyberám aspoň nejaké zaujimavé. Pravdaže ostatné najdete v mojom albume na googli
Hodnotilo sa nielen to, čo je napísané v našom článku:
*stavebná starostlivosť starších objektov
*čistota starých aj nových objektov
*parkovanie: pre osobné autá, autobusy, nákladné autá
*parkovanie: či je aj pre invalidov a kde sa tie miesta nachádzajú
*miesto pre posedenie na väčších odpočívadlách
*ponúkané služby v objektoch
*WC: typ, čistota, dostupnosť
*odpadky: či sú smetné nádoby, ich počet a stav plnosti
*osvetlenie odpočívadla
*bezpečnosť: kamerový systém, policajné hliadky
Testovaných bolo 16 štátov:
Nemecko, Taliansko, Francúzsko, Rakúsko, Španielsko, Holandsko, Švajčiarsko, Belgicko, Dánsko, Chorvátsko, Nórsko, Švédsko, Maďarsko, Slovinsko, Česká republika a Slovensko
Osobne poviem, že z tohto výberu ani nemohlo Slovensko moc dobre dopadnúť.
Nechcem vyvolavat flame, ale budme radi, ze tuto bananovu republiku vobec zahrnuli do testu. Podla mna si zasluzia pochvalu za tu odvahu sa sem vracat este aj druhykrat
Na druhej strane, nemozme ocakavat financovanie doplnkovych sluzieb, ked nie su vyriesene ani najzakladnejsie dopravne problemy krajiny.
Podla mna o 10 rokov ten test dopadne rovnako (ledva budeme mat zriesenu zakladnu D siet) a o 20 rokov mame slusnu sancu skoncit 3-5 miest od konca.
Ad policajne hliadky - kde mozno najst odpocivadla s nonstop policajnou hliadkou ?