Oblasť Nových Zámkov a Komárna

Ešte raz Ti ďakujem za odpoveď, Jarino, hoci nepotešila obyvateľov nielen Komárna, ale aj obcí popri úzkej II/573, ktorou si skracujú cestu kamionisti hlavne z Poľska. Keď už tak, mali by ísť po I/64, ale nejdú.
Neviem, či naši “zodpovední” sa nemali radšej zaťať a nástojiť na pôvodnej polohe mosta za Váhom, niekde za Harčášom. Ak by južný “partneri” nepristúpili na naše argumenty, tak by sa most (radšej) nestaval, a basta.
Pred takmer štvrťstoročím (19.12.1997; Komárňanské Listy) most mal viesť východne, “pri Harčáši”:
[album]35784[/album]
Územný plán NI SK rok 2004:
[album]37877[/album]

Naši babráci vo všetkom ustúpili a potom navyše len “oni” zlízli smotanku — menšia prestavba obchvatíku (už bol postavený) a euráče len pre svojich kámošov za budovanie mosta a potom časť z nich len do ich, maďarskej, štátnej kasičky. Teraz sa nielen ničia cesty nielen v Komárne. Obrúsia “koľaje” a po čase je opäť čo obrusovať… Poznámka: Od mája 2022 sú už hlbšie.

Most by sa napojil na plánovaný “východný” obchvat Komáromu [sivá čiara vedená popod Komáromom], pozri:
[album]46397[/album], takže argument, že by bolo im treba (kvôli mostu) búrať domy je len výhovorka niektorých nepoznajúcich stav (inak aj pre tento Nový most Maďari zbúrali domy :unamused:).
Ak by sa im neustúpilo, tak by Komárno už malo obchvat, kratší a bez nutnosti ďalších mostov (Nitra, Váh, Rameno Váhu):
[album]46572[/album]

Prevažuje severo-južný tranzit (NZ-NR) nad západo-východným (DS-BA):
[album]46568[/album] [album]46569[/album]

Odľahčilo by sa i stašiemu mostu ponad Váh:
[album]44077[/album]

Aj ten argument, aby sa postavil most kvôli prístavu v Komárne a pre kotvisko, pch, prístavisko Komárom, je len pusté táranie (vhodnejšie slovo radšej ani nenapíšem, je také politické), jemne povedané, zavádzanie všetkých na všetkých úrovniach, i slovutnej EK. Veľa toho sa tam už, žiaľ, neprekladá. Terajší komárňanský prístav chcú zrušiť a presunúť za Váh, pozri výsek ÚZP KN:
[album]45437[/album]

Summa summarum: Obchvat Komárna asi dlho nebude postavený, prípadne, či ho aj niekedy postavia.(?). [size=77]1792[/size]

[album]35784[/album] ← Preklad textu článku. [size=77]1793[/size]

Cesta II/563 Nové Zámky - Kolárovo: crz.gov.sk/data/att/3577152.pdf

Začiatok úsekuje v úseku od hranice extravilánu a intravilánu mesta Nové Zámky v km 4,015 v stykovej križovatke s cestou III/1525 po km 18,504 v extraviláne obce Kolárovo v križovatke s miestnou komunikáciou. Dĺžka modernizovaného úseku je 14,488 km

Dátum uzavretia: 23.09.2022
Zhotoviteľ: MBM-GROUP, a.s.
Náklady: 2,8 mil. eur bez DPH

Lokálna oprava úsekov cesty I/63 v Komárne
Dodávateľ: MBM - GROUP, a.s.
Za 180 tisíc eur bez DPH
crz.gov.sk/data/att/3586464.pdf
km rozsah I/63 je km 97,337 - 97,833

pôjde sa do 11cm hrúbky, 2 vrstvy ako aj mnohé iné mestá

Podľa tejto mapy cdb.sk/Files/Galleries/mapy … omarno.jpg to bude na západnom vstupe do mesta. Približne tu by to mohlo byť. Medzi križovatkou s I/64 na most a odbočkou II/573.

Aktuálny stav výstavby mosta cez rieku Ipeľ pri obci Chľaba (pri Štúrove)
aj video:
magyarepitok.hu/youtube/2022/10 … rhid-video

magyarepitok.hu/utepites/2022/1 … ojektjeben

Nová kompa cez Dunaj…info ešte z mája ako to tam vyzerá- výstavba nového prechodu SK/HU
magyarepitok.hu/mi-epul/2022/05 … tkelohely-

  1. októbra 2022. Odfrézovávajú úzky pás krajnice na I/63_II/64 (smerom od západného vstupu do mesta). Opravu robí BMB Group (námestovské a bratislavské EČ na vozidlách/pracovných strojoch). Vyjazdené “koľaje” zostávajú.
    [album]48472[/album] [album]48473[/album] [album]48474[/album] [size=77]1818[/size]

KN.SK to je toto.

Takže to by nemalo “ostať” :smiley: a je to MBM, nie BMB. :smiley:
Predsa fréza ti naraz nevezme celý jazdný pás.. na rozdiel potom od podkládky vozovky. A vždy sa lepšie začína z kraja, aby sa dalo jazdiť “po rovnom”, nie že jedno koleso budeš mať na vyfrézovanom a druhé na pôvodnej vozovke. MBM je momentálne “preferovaná”; dialnice.info/viewtopic.php?f=18&t=26298 .
Ak si to myslel tak, že sa ti dá zvlnená aj spodná konštrukčná vrstva, to je potom horšie.. pochybujem, že zmenia zadanie.

Máš pravdu, je to MBM:
[album]48473[/album] Zduplikoval som nesprávne písmenko názvu firmy. :blush:
Hej, boli tam vysoké pozdĺžne vlny, ale i nejaké menšie (na šťastie) priečne, obe smerom ku KO “mohutneli”.
[↑↑↑ Začiatok vety som napísal s “H” a v zobrazenom odoslanom texte je zobrazené “hej”. :open_mouth: ]
Asi to slovko tu je zakázané kvôli niečomu alebo niekomu. Všeličo som skúšal, aj zvislý text s “H”, ale výsledok bol vždy s “h”. :unamused: [size=77]1819[/size]

Komárno ukončilo rozsiahlu rekonštrukciu miestnych ciest a chodníkov

teraz.sk/spravy/komarno-uko … lanok.html

Mesto ako objednávateľ za práce zaplatilo viac ako 4,21 milióna eur bez DPH.

Počas stavebných prác boli zrekonštruované cesty alebo ich úseky na uliciach 29. augusta - Slnečná, Elektrárenská cesta, Svätojánska - Cintorínsky rad, Jazerná - Hlboká, Platanová alej, Narcisová, Hradná, Ulica priateľstva, Tabaková - Vnútorná okružná - Športová, Sústružnícka, Dunajská, Podzáhradná a Lesná. Súčasťou projektu bolo aj vybudovanie križovatky Elektrárenská cesta - Tabaková a okružnej križovatky na priesečníku Ulice priateľstva - E. B. Lukáča. Nové chodníky budú môcť obyvatelia Komárna využívať na uliciach 29. augusta - Slnečná, Jazerná - Hlboká, Ulica priateľstva - E. B. Lukáča a Lesná.

Nové hraničné prepojenie SK/HU na vode a nová kompa odovzdaná do užívania medzi Radvaň nad Dunajom a Neszmély
Na SK strane bola vybudovaná nová cesta v dĺžke 365m ako napojenie na I/63
magyarepitok.hu/utepites/2023/0 … at-a-dunan

Nový most cez rieku Ipeľ medzi SK Chľaba a HU Ipolydamásd odovzdaný do užívania (28.7. 2023)
magyarepitok.hu/utepites/2023/0 … kia-kozott

S týmto mostom vzniklo 37. hraničné spojenie medzi SK a HU
Tento rok ešte pribudnú medzi SK a HU dva nové mosty cez Ipeľ a jedno cestné prepojenie

Doplním. V originále bolo zadanie na cyklisticko - cestný most. Základná dĺžka je 58 metrov. Príspevok z EÚ činil 6,7 mil. eur. Počet mostných prechodov medzi H a nami bol v 2010 celkom 22 a dnes v 2023 ich je 37. Na tomto miest most bol, ale v 2001 ho vzala povodeň.

Stavbu postavil Colas. Na maďarskej strane sa postavilo aj 540 metrov cesty, na slovenskej 175 metrov cesty.
Cyklocesta na moste je súčasťou medzinárodnej siete cyklotrás EuroVelo6.
Most má obmedzenie nosnosti na 3,5t, takže je určený len pre ľahké autá.

foto z výstavby ukazuje aj terénne úpravy brehov a okolia:

Dnes bola v Ostrihome oslava 130. výročia mosta Mária Valéria medzi Štúrovom a Ostrihomom. Bol tam aj Robert Fico a Viktor Orbán. Obidvaja potvrdili pevný záujem a už aj zahájené kroky na výstavbu nového mosta kúsok vyššie od terajšieho… (miesto nákladnej kompy)

1 lajk