Letisko Košice

Tie priemyselné parky sa inak strašne preceňujú, je to ako keby pozostatok zo skorších 2000cok kedy to bol symbol prosperity. Dnes je realita taká, že priemysel je natoľko automatizovaný, že tých ľudí tam zas toľko nie je a tí čo sú sú vo veľkej väčšine cudzinci, ktorých na ubytovňu/z ubytovne zoberie kyvadlová doprava. Viď aj naša nová otrokáreň ehm pardon baterkáreň, štedrá štátna dotácia a za 1050 v hrubom veru domáci makať nikto nebude. Zaujímavé že dotovanie takéhoto nezmyslu nikoho nekúše :smiley:

5 lajky