verím, že by mohol minister niečo k tomu povedať pri poklepaní kameňa
ak nie, tak verím, že o tom spraví videjko vo štvrtok ![]()
a ak ani to nie, znamená to, že NDS a mindop to majú kompletne na háku
verím, že by mohol minister niečo k tomu povedať pri poklepaní kameňa
ak nie, tak verím, že o tom spraví videjko vo štvrtok ![]()
a ak ani to nie, znamená to, že NDS a mindop to majú kompletne na háku