Sranda, ze v zahranici to funguje celkom dobre
1 lajk
Tak ale niekto tu ma svoje dojmy a nazory, nepotrebuje cudzie rozumy.
2 lajkov
Toto sme tu uz preberali v 2021. Kedy bola postavena ta 2+1?? Robia sa aj teraz? Pochybujem.
Diaľnice a infraštruktúra: Švédsko a Fínsko - #76 podľa devil
1 lajk
Vcera som si vsimol, ze pribudlo zopar kamier/radarov na nestandardnych miestach. Konkretne na znacke Zakaz Predbiehania, 1km za Sladkovicovom smer Senec, pred nadjazdom ponad zeleznicnu trat a na znacke Senec od D1.
Doteraz som kamery umiestnene na znackach nevidel, predpokladam, ze toho po Slovensku bude viac.
Nevie niekto presne co to ma znamenat?
To sú profilové prieskumy, Valbek robí dopravné prieskumy pre dopravný model ŠtRe R1 Bratislava - Sereď.
2 lajkov