Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - 2020)

Vizie vystavby dialnice podla Mostu a PS/Spolu z nedelnej diskusie Bugara a Trubana:
rtvs.sk/televizia/archiv/14036/210988 (cca od 40:30).

Zakladna informacia, co tam Bugar musel explicitne povedat (okolo 45:00), ze proste Meciar v '95tom mu osobne povedal, ze dialnice ide stavat severom aj cez mrtvoly, lebo aj ked by to bolo juhom lacnejsie, co ked sa niekedy juh od Slovenska odtrhne… No a od vtedy h e j s 1 0 v a c i stavaju a stavaju dialnicu, a nedaj boh dostavat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No ale dnes uz mame UHP, ktory vyrata, ze Visnove je super efektivne a Soroska nie. :wink: