Vybudovali novú zastávku, nikto ju nepotrebuje. Na nástupišti Žilina predmestie vlaky stáť nebudú

https://myzilina.sme.sk/c/23567454/vybudovali-novu-zastavku-nikto-ju-nepotrebuje-na-nastupisti-zilina-predmestie-vlaky-stat-nebudu.html

1 lajk

Táto téma bola automaticky uzavretá po 2 minútach od poslednej odpovede. Nové odpovede už nie sú povolené.