infrastruktura.sk - Fórum o diaľniciach a infraštruktúre Slovenska
Verejné financie a politika
Ostatné
Off-topic
yoggy
Október 21, 2025, 1:20pm
303
Nie… Ale v podstate to iste by malo byt tu:
Az tak vela sa toho nestavia.
zobraziť príspevok v téme