nemáte niekto odomknutý tento článok?
ťažko sa mi chce veriť tomu, že ak by to staval STRABAG alebo Skanska namiesto tej maďarskej firmy, tak by takto zabetónovali stĺpy..
1 lajk
nemáte niekto odomknutý tento článok?
ťažko sa mi chce veriť tomu, že ak by to staval STRABAG alebo Skanska namiesto tej maďarskej firmy, tak by takto zabetónovali stĺpy..