Myslim, ze tam kde identifikovali prieskumne oblasti je vetra habadej, na zapade aj na vychode. Staci sa pozriet hned za rakusku hranicu. Resp spomenut si, kolko sa tu vyplakava, ked fuka pozdlz R2. To vsetko by podla mna malo byt posiate turbinami. Cista a domaca elektrina - ideal.