Najhorsie na tom je, ze ked to odlepia, tak tie znacky este 5 rokov nebudu v noci reflexne
1 lajk
Najhorsie na tom je, ze ked to odlepia, tak tie znacky este 5 rokov nebudu v noci reflexne