Pekny poloprofil.
Povodne sa to tusim stavalo ako polprofil (aspon okolo Dunajova), a chceli potom pridat dalsi polprofil, ale medzicasom sa rozhodli pre uplne novu dialnicu. Tusim par km z tej sucasnej cesty prehodia na D3 a postavia prielozku I/11 vedla pri Krasne.
1 lajk










































































