ale úsek ivachnová smer Dk, nebol ovplyvnený zosuvom, keby nds nebola banda babrákov, mohli ho už dávno otvoriť. To isté platí pre Hubová, likavky, ten úsek bol podmienený otvorením tunela.
To su vsetko riesenia ktore ruzomberku nepomozu skor skomplikuju ine vetvy krizovatiek
Tak, a z domrvených projektov nám chýba už len posledný, aby sa Bratislavčania mohli odviezť na dovolenku do Tatier, alebo za rodinou do Košíc po skoro celej diaľnici bez obmedzení. ![]()
Už len zostáva dúfať, že sa to naozaj podarí tento rok. Samozrejme, čím skôr, tým lepšie, no je to v zásade už dosť jedno, či to bude (slovenské) ASAP.
Možno trochu od veci komentár, no nedalo mi to, sorry.
V Ivachnovej uz je komplet vyasfaltovana stara dialnica co napajali na novu. Ako to vyzera pod hradom? Nema fotky niekto?
čiže ponovom nie je problém už len pod hradom, alebo sa na tomto úseku stále pracovalo, len to mediálne prebil zosuv pod hradom?
pipo6133: mas na mysli Ivachnovú? Zajtra sa ide striekať VDZ, dnes sa už presúvali betónové zvodidlá v SDP na svoje miesto, tak tu sa už finišuje.
Čo sa týka Likavky, tak tam sa momentálne vŕtajú mikropilóty pred oporami, dnes prebehla betonáž predsteny pred pravou oporou mosta, a plno ďalších prác v súvislosti so stabilizáciou opôr mosta a telesa násypu.
toto som myslel
Aha, práce na tom dodatočnom kotveni začali možno pred 2 mesiacmi. Dovtedy sa s tým nič nerobilo, zrejme sa hľadalo riešenie, ako vyriešiť daný problém.